مایل بودن فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی

مایل بودن: فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی انگلیسی نویسنده معروف اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث نوزاد 32 روزه قربانی تازه قصور پزشکی

نوزاد 32 روزه که جهت انجام عمل روده به یکی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شده است بود، به‌دلیل کارها درمانی نامناسب فوت شد. 

نوزاد 32 روزه قربانی تازه قصور پزشکی

عبارات مهم : ایران

نوزاد 32 روزه که جهت انجام عمل روده به یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شده است بود، به علت کارها درمانی نامناسب فوت شد.

به گزارش جام جم، چند روز پیش مردی با حضور در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از فوت پسر 32 روزه اش به نام صدرا در یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران خبرداد و از دکتر معالج و کادردرمانی شکایت کرد.

شاکی به قاضی محسن مدیرروستا گفت: پسرم 32 روز از تولدش می گذشت. او بعد از تولد در یکی از بیمارستان های شهر ارومیه تحت عمل جراحی روده قرار گرفت. ولی حالش خوب نبود تا این که از زن دکتری که در یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران کار می کرد، نظر مشورتی گرفتیم که پسرم را دوباره عمل کنیم یا نه؟

نوزاد 32 روزه قربانی تازه قصور پزشکی

وی افزود: او زمانی که وضع پسرم را بررسی کرد، متوجه شد طی عمل قبلی، قسمتی از روده او بیرون زده هست. در ادامه فرزندم را جهت خوابیدن شدن و عمل جراحی به بیمارستانی در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته کردیم.

شاکی ادامه داد: او چند روزی خوابیدن بود تا این که 17 تیر امسال جهت عمل جراحی به اتاق عمل انتقال یافته شد. او دو ساعت بعد از آنجا خارج شد. دکتر جراح با دیدن من و همسرم به ما گفت عمل به تاخیر افتاده و باید فرزندم همچنان خوابیدن بماند تا چند روز دیگر عمل جراحی انجام شود. پسرم در بخش مواظبت های خاص کودکان خوابیدن شد. دکتر و دیگر مسئولان بیمارستان با ما حرفی نزدند تا این که نیم ساعتی که به آخر رسید یکی از پرستاران اعلام کرد پسرم به اتاق عمل انتقال یافته شده است و فوت کرده است.

نوزاد 32 روزه که جهت انجام عمل روده به یکی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شده است بود، به‌دلیل کارها درمانی نامناسب فوت شد. 

وی گفت: ولی مسئولان اتاق عمل این عنوان را رد کردند و مسئولان بخش مواظبت های خاص بیمارستان نیز اعلام کردند او براثر ایست قلبی فوت شده است هست. همین باعث شد به فوت فرزندم مشکوک شویم، چون که قلب فرزندم سالم بود. از دکتر معالج و کادر درمانی به خاطر فوت او شکایت داریم.

همزمان با شکایت این پدر داغدیده، تحقیقات شروع شد تا این که دیروز پزشکی قانونی راجع به فوت این نوزاد نظر داد که وی براثر نارسایی تنفسی متعاقب پارگی ریه و ورود هوا و خون به داخل فضای جنبی به دنبال کارها درمانی انجام شده، فوت کرده است.

با مشخص شدن این عنوان روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

نوزاد 32 روزه قربانی تازه قصور پزشکی

واژه های کلیدی: ایران | نوزاد | انتقال | خوابیدن | بیمارستان | عمل جراحی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs