مایل بودن فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی

مایل بودن: فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی انگلیسی نویسنده معروف اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تاکید وزارت خارجه چین بر اجرای صادقانه برجام از سوی تمام طرف‌های توافق

سخنگوی وزارت امور خارجه چین تاکید کرد: ما بر این باوریم که برنامه جامع اقدام یکسان نتیجه مهم چند جانبه‌گرایی و نمونه خوبی از حل و فصل تنش‌های بین‌المللی از طریق

تاکید وزارت خارجه چین بر اجرای صادقانه برجام از سوی تمام طرف‌های توافق

تاکید وزارت خارجه چین بر اجرای صادقانه برجام از سوی تمام طرف های توافق

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه چین تاکید کرد: ما بر این باوریم که برنامه جامع اقدام یکسان نتیجه مهم چند جانبه گرایی و نمونه خوبی از حل و فصل تنش های بین المللی از طریق روش های دیپلماتیک و سیاسی است.

به گزارش ایسنا، لو کانگ سخنگوی وزارت امورخارجه چین در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به سوالی راجع به آخرین نشست کمیسیون یکسان برجام که 21 ژوئیه در وین برگزار شد، گفت: هشتمین نشست کمیسیون یکسان کشور عزیزمان ایران و 1+5 که جهت نظارت بر اجرای برجام برگزار شد، از آن جهت حائز اهمیت است که در دومین سالگرد حصول این توافق تشکیل شده است است.

تاکید وزارت خارجه چین بر اجرای صادقانه برجام از سوی تمام طرف‌های توافق

بنا به گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه چین، لو افزود: مدیرکل بخش کنترل تسلیحات وزارت خارجه در راس یک هیئت در این نشست حضور داشت. اجرای برجام مورد بررسی قرار داده شد و تمام طرف ها از تایید پایبندی کشور عزیزمان ایران به تعهدات هسته ای اش در این توافق به وسیله آژانس بین المللی انرژی اتمی استقبال کردند. پیشرفت مثبت در ساخت مجدد راکتور آب سنگین اراک را مورد تحسین قرار دادند و بر اهمیت اجرای صادقانه بندهای مربوط به برطرف تحریم های کشور عزیزمان ایران تاکید کردند.

وی در ادامه گفت: تمام طرف های توافق بر ادامه تعهد خود جهت پایبندی به توافق و تضمین اجرای جامع و موثر آن در فضایی سازنده تاکید کردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین تاکید کرد: ما بر این باوریم که برنامه جامع اقدام یکسان نتیجه مهم چند جانبه‌گرایی و نمونه خوبی از حل و فصل تنش‌های بین‌المللی از طریق

سخنگوی دستگاه دیپلماسی چین همچنین تصریح کرد: پکن بر این باور است که برجام نتیجه مهم چند جانبه گرایی و مثال خوبی از حل و فصل پرسشها بین المللی از جمله پرسشها مربوط به اشاعه از طریق ابزارهای دیپلماتیک و سیاسی است.

وی در ادامه بیانات خود از تمام طرف های توافق خواست تا اراده سیاسی و عزم خود جهت عمل صادقانه به وظایف ارزش را تقویت و به درستی اختلافات را حل و از برجام و ادامه اجرای آن حمایت کنند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | وزارت خارجه | وزارت امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs