مایل بودن فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی

مایل بودن: فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی انگلیسی نویسنده معروف اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بازهم به مجلس حمله تروریستی شود تصویر خودگرفته می‌اندازم ، مصونیت خاص احمدی نژاد به روایت یک نماینده

جانبازی که امروز دهه پنجم عمرش را روی ویلچر میگذراند شاید همان قهرمانی باشد که دیروز در میادین ورزشی جوانی اش را قهرمانی کرده باشد.

بازهم به مجلس حمله تروریستی شود تصویر خودگرفته می‌اندازم ، مصونیت خاص احمدی نژاد به روایت یک نماینده

مصونیت خاص احمدی نژاد به روایت یک نماینده/بازهم به مجلس حمله تروریستی شود تصویر خودگرفته می اندازم

عبارات مهم : تصویر

جانبازی که امروز دهه پنجم عمرش را روی ویلچر میگذراند شاید همان قهرمانی باشد که دیروز در میادین ورزشی جوانی اش را قهرمانی کرده باشد.

غلامعلی جعفرزاده نماینده ایثارگر مجلس که شرایط جسمی اش هیچ محدودیتی جهت فعالیت های سیاسی اش ایجاد نکرده است اعتقاد است که سیاست ورزی زبان می خواهد و خیلی به پا احتیاجی ندارد. می گوید: عضو هیچ حزب و گروهی نیست و جهت خوشایند هیچ جناحی کاری نمیکند چون اعتقاد است یک سیاست مدار خوب سیاست مداری است که اصولگرای اصلاح طلب با مشی اعتدالی باشد.

بازهم به مجلس حمله تروریستی شود تصویر خودگرفته می‌اندازم ، مصونیت خاص احمدی نژاد به روایت یک نماینده

در ادامه بخش هایی از این گفت و گو را می خوانید.

شما که خیبری هستید دود بعضی موتوری ها شما را اذیت نمی کند؟

جانبازی که امروز دهه پنجم عمرش را روی ویلچر میگذراند شاید همان قهرمانی باشد که دیروز در میادین ورزشی جوانی اش را قهرمانی کرده باشد.

قطعا اذیت می کند موتوری هایی که تخته گاز می روند و توجهی به عابر پیاده و مردم هم ندارند همه را متاثر می کنند؛ تندروی این موتوری هایی که اگزوز ندارند مردم را اذیت می کند و این اشکال دارد.

طبیعتا این تندروی ها در مجلس هم هست، البته شدت و حدت آن اوج و پایین دارد ولی دعا کنید که این موتوری ها پنچر شوند.

کشور نیاز به آرامش دارد و استحقاق کشوری که 230 هزار شهید داده، 500 هزار جانباز تقدیم کرده و 30 هزار اسیر داشته این نیست و جهت اینکه به استحقاق خود برسد ترمزهای متفاوت نباید سرراهش باشد. این کشور رهبر دارد، مدیر جمهور دارد و روسای قوای سه گانه در آن فعال هستند و اگر هرکس بخواهد خودش تشخیص دهد و ورود کند آسیب می رساند و این یعنی که سرمایه گذار وارد نشود، اقتصاد نچرخد و این ها آسیب می رساند.

بازهم به مجلس حمله تروریستی شود تصویر خودگرفته می‌اندازم ، مصونیت خاص احمدی نژاد به روایت یک نماینده

شما بارها در مصاحبه های خود کسی را که دو دوره مدیر جمهور بوده متهم مهم فتنه 88 معرفی کردید این نظرات مبنای حقوقی دارد یا نظر شخصی شما است؟

می توانم این قضیه را حقوقی اثبات کنم، البته نظر شخصی است مبتنی بر شواهد حقوقی که اعتقاد دارم می توانم آن را اثبات کنم و هرجا هم تا کنون مورد نیاز بوده آن را عنوان کردم البته ایشان بالاخره یک مصونیت خاصی دارد که کسی پذیرای آن نشده تا الان.

جانبازی که امروز دهه پنجم عمرش را روی ویلچر میگذراند شاید همان قهرمانی باشد که دیروز در میادین ورزشی جوانی اش را قهرمانی کرده باشد.

شما به حجم بالای تخلفات در دولت دهم و نهم هر لحظه معترض بودید و حتی بارها از آقای روحانی خواستید این مفاسد را اعلام کند شما به عنوان نماینده مردم که بااهمیت ترین وظایف تان نظارت است آیا خودتان این کار را نکردید؟

چرا به کرات در کمیسیون اصل 90 پیگیری کردم و مستندات آن وجود دارد ولی همان طور که عرض کردم اراده ای جهت پیگیری آن وجود نداشت و تا این لحظه نیز وجود ندارد؛ البته دنبال این نیستیم که حتما با یک مورد خاص برخورد شود من اعتقاد دارم اگر نظام و حاکمیت قاطعیت نشان می داد ما شاهد تکرار این مفسده ها نبودیم، من به دنبال برخورد با یک شخص نیستم به دنبال ریشه کن کردن این عنوان هستم.

بازهم به مجلس حمله تروریستی شود تصویر خودگرفته می‌اندازم ، مصونیت خاص احمدی نژاد به روایت یک نماینده

عکس سلفی شما و آقای تاجگردون در روزی که اتفاق تروریستی مجلس اتفاق افتاد حاشیه ساز شد جریان آن چه بود و آیا علت خاصی داشت؟

باید بگویم الان هم اگر خدایی نکرده چنین اتفاقی بیافتد دوباره تصویر خودگرفته می گیرم و منتشر می کنم. من خاطرم است هنگامی که این اتفاق افتاد من داخل صحن بودم خیلی از اتفاقات بیرون مطلع نبودم ولی دائما خبر می آمد و ابراز نگرانی می کردند از احوال ما و دیگر نمایندگان و این بود که ما این پست را منتشر کردیم، آقای تاجگردون پیش من آمد و چون من مودم اینترنت همراه داشتم به اینترنت من متصل شد و گفت: یک فشار بیرونی است که ما هرچه می گوییم حالمان خوب است کسی باور نمی کند و هنگامی که می گوییم جلسه روال عادی را طی می کند کسی نمی پذیرد و تصور این است که رادیو جلسات را از آرشیو پخش می کند بعد ما بیاییم یک تصویر را منتشر کنیم و ما نیز بلافاصله تصویر گرفتیم و منتشر کردیم و لذا میگویم اگر باز همچنین اتفاقی بیافتد ما تصویر می گیریم و می فرستیم گرچه می دانیم که دیگر چنین اتفاق تلخی ان شاءالله نخواهد افتاد.

آقای دکتر شما جز موافقان فیلترینگ هستید یا از مخالفانش؟

اعتقاد من این است که فیلتر واقعا جواب نمی دهد و محدودیت ها تاکنون پاسخ نداده، در 38 سال بعد از انقلاب شما به خاطراتتان برگردید آن زمانی که ویدیوهای خانگی بود یادتان است که چگونه برخورد می شد من فکر می کنم باید آنقدر توانمان را اوج ببریم که چیزی بر ما تأثیر نگذارد.

برخی ها صرفا مشی اصول گرایی را مخالف آزادی می دانند و بعضی اصلاح طلبی را موافق آزادی این عنوان را شما قبول دارید؟

مگر می شود کسی فاقد اصول باشد و آیا مگر می شود کسی بگوید من اصلاحاتی در طول زندگیم ندارم و هرچه که امروز فکر می کنم قطعا 20 سال دیگر نیز همین خواهد بود؟

ما در طول دوران زندگیمان یک چارچوب و اصولی داریم مثل ارزش های انقلاب و آرمان هایمان و شهدا که غیرقابل عوض کردن است ولی نوع نگاه ما به پرسشها متفاوت جامعه و پرسشها فرهنگی و سیاسی به مرور تغییراتی متناسب با پیشرفت جامعه باید داشته باشد و اسمش را می گذاریم اصلاح کردن امور، اگر اشتباه نکنم یک سالی مقام معظم رهبری در دانشگاه کرمان عالی ترین اوضاع را اصول گرایی اصلاح طلبانه عنوان کردند و حالا ما می گوییم اصول گرای اصلاح طلب با مشی اعتدالی.

شرایط جسمی شما محدودیتی هم جهت فعالیت های سیاسی شما ایجاد کرده است؟

بعید می دانم؛ فعالیت سیاسی زیاد حرف است و حرف زدن خیلی پا نمی خواهد.

آقای جعفرزاده بالاخره بحث تحقیق و تفحص در بنیاد شهید به کجا رسید؟

آنچه که طبق قانون می توانستیم انجام دهیم انجام دادیم، فرآیند قانونی آن طوری بود که باید یک کمیسیون رأی می داد که به هر علت تعدادی از دوستان ما رأی ندادند و یا به نوعی آن را مشمول وقت کردند ولی من مطلع هستم که یک نسخه از گزارش تقدیم هیأت رئیسه وقت شد و یک نسخه نیز تقدیم دستگاه قضایی شد؛ ما زیاد از قانون نمی توانستیم عمل کنیم و آن میزان که قانون اجازه می داد عمل کردیم.

گفته می شود فشارهایی جهت عدم قرائت این گزارش وجود دارد، این فشارها دقیقا از کجا بود؟

اینکه هی ممانعت شد و در کمیته خاص خود رأی نیاورد طبیعتا بر اثر لابی گری ها و فشارهای بیرونی بود البته اینکه همه را هم به گردن عوامل بیرونی بیندازیم درست نیست و بالاخره اشتباهاتی همه ما مرتکب شدیم؛ آن ها بازی راه انداختند که این را تبدیل به یک مسئله سیاسی کنیم و بعضی دوستان ما هم در این بازی افتادن و نوعی تلقی شد که این مسئله سیاسی است در حالی که واقعا این مسئله این گونه نبود و گزارشی کارشناسی تهیه شد.

دکتر منظورتان از آن هایی که فشار آوردند دقیقا چه کسانی است؟

قطعا انتظار ندارید که اسم ببرم؟

بعضی مواقع مواضع شما اصول گرایانه است و بعضی مواقع اصلاح طلبانه، شما اصول گرای اصلاح طلبید یا اصلاح طلب اصول گرا؟

تشخیص این عنوان با شما است ولی من آنچه را که تشخیص می دهم درست است عنوان می کنم گاهی می بینید این عنوان خوشایند جناح اصول گرا است و گاهی می بینید خوشایند اصلاح طلبان است ولی من با خدای خود عهد کردم؛ نه به دنبال شاد کردن یک جناح خاص هستم و نه به دنبال ناراحت کردن یک جناح دیگر هنگامی که در موضوعی تشخیص می دهم درست چیست آن را فارغ از نگاه های جناحی مطرح می کنم، من نماینده مردم هستم و با معیارهای مردم باید سنجیده شوم احتمال دارد شما البته ایراد بگیرید و بگویید این با فرهنگ حزبی هم خوانی ندارد ولی من تا الان وابسته به هیچ حزبی نیستم و من فقط به دنبال آن هستم که آنچه که حق است بگویم البته امکان دارد گاهی در تشخیص خود اشتباه کنم.

شما جایی گفته بودید عده ای علیه شما زورگیری اینترنتی راه انداختند این یعنی چی؟

متأسفانه در دو سه سال گذشته اتفاقی افتاد که البته فکر می کنم هنوز هم وجود دارد و فقط مدل آن تفاوت کرده است و آن اینست که می آیند شبکه ای را در اینترنت باز می کنند و هنگامی که آشنا شدند شروع به حمله کردن به یک طرف و یک فرد می کنند و بعد با آن وارد مذاکره می شوند و شروع می کنند به اخاذی کردن و باج گرفتن که باید جهت این عنوان تدبیری انجام شود، زمانی که جهت من این اتفاق افتاد من به صراحت اعلام کردم و گفتم هر کار می خواهید انجام دهید ولی الان اعتقاد دارم اینگونه اتفاقات هنوز در جریان است.

واژه های کلیدی: تصویر | سیاسی | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs