مایل بودن فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی

مایل بودن: فرنگی نقاشی انگلیس انگلیسی انگلیسی نویسنده معروف اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی واکنش صـالـحی به بد اخلاقی‌ عده‌ای در راهپیمایی روز قدس

علی اکبر صالحی در گفت وگو با ایسنا، راجع به بد اخلاقی هایی که از سوی عده ای در روز قدس انجام شد، گفت: باید بدانیم که انقلاب ما انقلابی اخلاقی بود، نه انقلابی اق

واکنش صـالـحی به بد اخلاقی‌ عده‌ای در راهپیمایی روز قدس

واکنش صـالـحی به بد اخلاقی عده ای در راهپیمایی روز قدس

عبارات مهم : اخلاقی

رییس شرکت انرژی اتمی نسبت به بداخلاقی های روز قدس تصویر العمل نشان داد.

علی اکبر صالحی در گفت وگو با ایسنا، راجع به بد اخلاقی هایی که از سوی عده ای در روز قدس انجام شد، گفت: باید بدانیم که انقلاب ما انقلابی اخلاقی بود، نه انقلابی اقتصادی. بنابراین انتظار است هر چه در وقت پیش می رویم از اخلاقیات بیشتری برخوردار شویم.

وی افزود: طبق فرمایشات بزرگان دین ما، هر لحظه رعایت احترام و درست سخن گفتن یک اصل است و ما باید احترام بزرگان مان را داشته باشیم. بزرگان یعنی کسی که سنش بالاتر است یا کسی که در یک موقعیتی قرار دارد. می فرماید “وقروا کبارکم…”، حال اگر قرار باشد بی حرمتی را باب کنیم و هیچ حرمتی جهت یکدیگر قائل نشویم، آن وقت شالوده اجتماعی ما سست می شود.

واکنش صـالـحی به بد اخلاقی‌ عده‌ای در راهپیمایی روز قدس

صالحی تاکید کرد: بنابراین هر کسی در جایگاه خودش باید از حرمت مورد نیاز برخوردار باشد. البته باب نقد و گفت وگو هم باید باز باشد، ولی نقد نباید به مفهوم بی احترامی و بی حرمتی باشد. عباراتی که به کار گرفته می شود، عبارات سنگینی هست. اینکه می گویند وطن فروش، خائن، دروغگو و… اینها عباراتی نیست که بگوییم در چارچوب نقد هست. به هر حال امیدوارم تنبهی ایجاد شود. متاسفانه این اتفاق باعث شد تا بازتاب بیخودی در سطح بین المللی ایجاد شود که هیچ ارزشی نداشت.

رییس شرکت انرژی اتمی همچنین گفت: اینکه بخواهیم چنین روز مقدسی را که به نام روز قدس هست، اینطور به رفتارهای نکوهیده آغشته کنیم تا دیگران هم بخواهند از آن سوءاستفاده کنند، درست نیست. ما باید مترصد باشیم و اجازه ندهیم که این اتفاقات رخ دهد. از طرفی این افراد در حد یکی دو نفر هستند که فقط صدایشان بلند است و عدد قابل توجهی نیستند. به هر حال انشاءالله خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند.

علی اکبر صالحی در گفت وگو با ایسنا، راجع به بد اخلاقی هایی که از سوی عده ای در روز قدس انجام شد، گفت: باید بدانیم که انقلاب ما انقلابی اخلاقی بود، نه انقلابی اق

واژه های کلیدی: اخلاقی | انقلابی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs